^Powrót na górę


Linie Autokarowe

Kraje Docelowe

Visitor

Przewozy Autokarowe Visitor. Przewozy Autokarowe Polska Ukraina. Tanie Bilety Autobusowe.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Visitor On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Linie autokarowe Visitor. Visitor to firma polska, działająca na rynku od 1992 roku z siedzibą w Warszawie. Głównym obszarem działalności tej firmy jest świadczenie różnego rodzaju usług turystycznych. W ramach tych obszarów znajdują się następujące usługi szczegółowe: organizowanie przewozów krajowych międzynarodowych, pośrednictwo w rezerwacji hotelu, samochodu, sprzedaż ubezpieczeń, a także pośrednictwo w sprzedaży biletów lotniczych przewoźników, należących do organizacji IATA.

W zakresie organizacji transportu autokarowego, firma Visitor dysponuje doświadczeniem, specjalizując się w trasach łączących Polskę z Ukrainą. Trasy międzynarodowe realizowane są z użyciem nowoczesnych autokarów, komfortowo wyposażonych w klimatyzację, toaletę, barek i system audio video.

Ponadto są one prowadzone przez profesjonalnych kierowców, zapewniających pasażerom bezpieczeństwo i wygodę podróżowania. Bilety na te trasy nabywać można z wykorzystaniem platformy internetowej, bądź poprzez zakup bezpośredni u agentów pośredniczących. Przed dokonaniem rezerwacji przejazdu, każdy pasażer winien zapoznać się z warunkami przewozu przewoźnika, które określają w szczególności prawa i obowiązki pasażerów i przewoźnika.

Bilety Autokarowe Z Polski i do Polski
Kupuj On Line. Korzystaj ze zniżek i promocji.

Dokument też określa także rodzaje biletów, jakie nabyć może klient; rodzaje i zasady obowiązywania zniżek i rabatów w cenach biletów; warunki oraz konsekwencje rezygnacji z rezerwacji przejazdu; wymagania dotyczące przewożonego bagażu; a także sposób reklamacji usługi.

W chwili obecnej oferta transportowa firmy Visitor sprowadza się do obsługi jednego połączenia międzynarodowego na trasie Gdańsk – Truskawiec. Przystanki pośrednie w tej trasie zlokalizowane są w następujących miastach pośrednich: Bydgoszcz, Toruń, Warszawa i Lublin w Polsce, a także Lwów, Stryj i Drohobycz na Ukrainie. Trasa ta oferowana jest z Polski we środy i w soboty, zaś przejazd pomiędzy dwora miastami docelowymi trwa około dwadzieścia godzin i kosztuje w jedną stronę 220 PLN.

Bilety Autokarowe Visitor

Copyright © 2013. BiletyAutokarowe.info.pl