^Powrót na górę


Linie Autokarowe

Kraje Docelowe

Superpol

Przewozy Autokarowe Superpol. Tanie Bilety Autokarowe. Promocje, zniżki, szybka rezerwacja.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Superol On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.
Linie autokarowe Superpol. Linie autokarowe Superpol to doświadczona firma transportowa, organizująca międzynarodowe przewozy autokarowe osób od roku 1989. Główna siedziba firmy znajduje się w Katowicach, przy Placu Oddziałów Młodzieży Powstańczej, a sieć agencji współpracującej działa zarówno na terenie całej Polski, jak i Włoch. Przez te wszystkie lata działalności firma zdobyła duże doświadczenie i profesjonalizm, przekładający się na świadczenie wysokiej jakości usługi transportowej.

Bilety Autokarowe Z Polski i do Polski
Kupuj On Line. Korzystaj ze zniżek i promocji.

Jest to doceniane przez pasażerów, którzy chętnie korzystają z usług tej firmy, a także przez organizacje ogólnokrajowe; niedawno firma uzyskała certyfikat Polskiego Towarzystwa Przewoźników Autokarowych. Główne działania transportowe firmy Superpol skupiają się głównie na organizacji tras międzynarodowych z Polski do Włoch i z powrotem.

Do obsługi tychże połączeń przewoźnik dysponuje nowymi i komfortowymi autokarami, wyposażonymi w system ABS, mini barek serwujący gorące napoje, toaletę, a także wygodne, rozkładane fotele. Autokary te prowadzone są przez profesjonalnych kierowców, którzy wraz z personelem dodatkowym starają się na bieżąco służyć pomocą i radą pasażerom. Wszystko to zapewnia wygodę, bezpieczeństwo i komfort podróżowania, nawet na długich trasach. Bilety na te trasy nabywać można albo z wykorzystaniem specjalnej wyszukiwarki internetowej, albo drogą bezpośrednią u agentów pośredniczących w ich sprzedaży.

Internetowy system rezerwacji biletów umożliwia dodatkowo dostęp do zarządzania tą rezerwacją, tj. dokonywania w niej zmian, bądź nawet rezygnacji z niej. Podczas nabywania biletu pasażerowie informowani są o dostępnych obniżkach i rabatach na danej trasie. Aktualna siatka połączeń autokarowych firmy Superpol obejmuje liczne miasta polskie i włoskie.

W ramach trzech połączeń obsługiwanych w poniedziałki, środy i piątki, przykładowe miasta, przez które są one poprowadzone to: Wrocław, Brzeg, Gliwice, Katowice, Tychy, Cieszyn, Suwałki, Ełk, Pisz, Węgorzewo, Olsztyn, Częstochowa, Cieszyn w Polsce, a także Tarvisio, Wenecja, Ferrara, Bolonia, Montepelciano, Rzym, Caserta, Neapol, we Włoszech.

Bilety Autokarowe Superpol

Copyright © 2013. BiletyAutokarowe.info.pl