^Powrót na górę


Linie Autokarowe

Kraje Docelowe

Polmar

Przewozy Autokarowe Polmar. Tanie Bilety Autokarowe. Promocje, szybka rezerwacja.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Polmar On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Linie autokarowe Polmar. Polmar to jeden z przewoźników autokarowych, oferujący międzynarodowe przejazdy pasażerów. Działa on na rynku polskim od ponad dwudziestu lat, a jego główna siedziba usytuowana jest w Gdańsku, przy ulicy Grzegorza z Sanoka.

Wieloletnie doświadczenie firmy dało możliwość wypracowania wysokich standardów jakości świadczonych usług, co znalazło poparcie ze strony pasażerów. W wyniku wielu działań i poczynionych inwestycji, połączenia międzynarodowe obsługiwane są przez firmę Polmar z wykorzystaniem wykwalifikowanego i profesjonalnego personelu, a także wysokiej jakości, komfortowych i młodych autokarów marki Scania, bogato wyposażonych w rozkładane i rozchylane fotele, toaletę, klimatyzację i ogrzewanie, barek, a także sprzęt audio video.

Bilety uprawniające do skorzystania z oferty transportowego tego przewoźnika nabywać można w firmie, bądź u agentów pośredniczących w ich sprzedaży, albo też z wykorzystaniem specjalnej platformy internetowej. Ponadto jeszcze przed dokonaniem zakupu, potencjalny pasażer zobowiązany jest zapoznać się i zaakceptować warunki, na jakich będzie świadczona dla niego usługa transportowa.

Z kolei w momencie zakupu biletu, pasażer informowany jest o wszelkich obniżkach i rabatach w cenach biletu, aktualnie obowiązujących u przewoźnika. Poza podstawową działalnością, firma Polmar zajmuje się także organizowaniem różnego rodzaju imprez turystycznych na terenie całej Europy, wypożyczaniem posiadanych autokarów, a także zajmuje się transferami pasażerów na i z lotnisk.

W chwili obecnej firma Polmar w swojej ofercie posiada kilka połączeń międzynarodowych, realizowanych wyłącznie z Polski do Niemiec i z powrotem. Miasta polskie, w których dostępne są połączenia tego przewoźnika to m.in.: Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, Gdańsk, Gdynia, Malbork, Elbląg, Lębork, Słupsk, Piła, Wałcz, czy Słubice. Z kolei miasta niemieckie, do których można dojechać autokarem bezpośrednio z powyższych miast to: Hannover, Dortmund, Bochum, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Bielefeld, Berlin, Kassel, Giessen, Monachium, Ulm, Stuttgart, Karlsruhe, Hamburg, Aachen, Bonn, Kolonia, Trier, czy Freiberg. Trasa Gdańsk – Kolonia – Gdańsk realizowana jest przez firmę Polmar codziennie, zaś pozostałe połączenia cztery razy w tygodniu.

Bilety AUtokarowe Polmar

Copyright © 2013. BiletyAutokarowe.info.pl