^Powrót na górę


Linie Autokarowe

Kraje Docelowe

Globtourist

Przewozy Autokarowe Globtourist. Tanie bilety autobusowe, rezerwacja. Busy Polska Chorwacja.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Globturist On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Globtourist to firma prowadząca swoją działalność głównie w branży turystycznej. Jej główna siedziba mieści się w Gdańsku, choć firma nazywana jest internetowym biurem podróży. Pomimo, iż osoby tworzące tą firmę traktują siebie jako osoby elastyczne i gotowe poszerzać prowadzoną działalność o dodatkowe dziedziny uzależnione od zapotrzebowania klientów, to jednak do tej pory wszelkie podejmowane przedsięwzięcia skupiały się wokół tej jednej podstawowej, jaką jest organizacja aktywnego wypoczynku na wodzie.

W tym firma zdobyła duże doświadczenie, gdyż z rynkiem żeglarskich związana jest od 15 lat. Oferowany klientom wypoczynek to rejsy w: Chorwacji, Grecji, po Morzu Śródziemnych oraz Oceanie Atlantyckim, po Wyspach Kanaryjskich, na Karaibach, na Wyspach Zielonego Przylądka, na Seszelach, na Kubie, oraz w Tajlandii. Kolejnych obszarem działań firmy Globtourist jest czarter jachtów. Firma zajmuje się organizacją profesjonalnych czarterów, a jej pracownicy służą dodatkową pomocą i radą. Wypożyczanie jachtów żaglowych i motorowych obejmuje zarówno regiony polskie, jak i zagraniczne.

Dla osób chcących zdobyć fachową wiedzę z zakresu żeglarstwa, firma organizuje także szkolenia żeglarskie z możliwością uzyskania certyfikatów, bądź stosownych uprawnień. Ostatnim zaś zakresem działania firmy Globtourist są usługi transportowe. Ten obszar jest bardzo mało rozwinięty i służy przede wszystkim jako transport dla załóg żeglarskich. Firma w tym celu uruchomiła jedną linię autokarową na trasie Kołobrzeg w Polsce – Split na Chorwacji. Z tym, że na odcinkach krajowych, w przypadku nie zebrania się odpowiedniej ilości chętnych na przejazd, przewoźnik zastrzega sobie możliwość transportu busem, lub samochodem osobowym.

Autokar wyrusza z Kołobrzegu o godzinie 21.00 i po zatrzymywaniu się m..in. w: Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Cieszynie, na około godzinę dociera 11.00 dnia następnego do Splitu. Dodatkowym ograniczeniem jest fakt, iż trasa ta realizowana jest w okresie od maja do października.

Bilety Autokarowe Globturtist

Copyright © 2013. BiletyAutokarowe.info.pl