Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę

Linie Autokarowe

EST

Przewozy Autokarowe EST Florek. Tanie Bilety Autokarowe. Promocje i zniżki. Busy Polska Niemcy, busy do Berlina.

Rezerwuj Bilety Autokarowe EST Lorek On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!
 

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.
Linie autokarowe Est. Linie autokarowe Est to jedna z pierwszych firm polskich, które rozpoczęły oferować regularne, międzynarodowe połączenia autokarowe. Od samego początku zajęły się one głównie trasami łączącymi Polskę w Niemcami. Pomimo, iż nie jest to bogata oferta transportowa, przewoźnik ten zdobył przewagę nad innymi codzienną realizacją oferowanych połączeń, co umożliwiło pasażerom chociażby realizację tras łączonych. Do obsługi połączeń międzynarodowych firma posiada nowoczesne i komfortowe autokary, spełniające najwyższe, europejskie standardy jakości. Ponadto autokary te są obsługiwane przez profesjonalny i wysoko wykwalifikowany personel, który zapewnia bezpieczną i miła podróż, a także służy pomocą i radą.

Bilety autokarowe na przejazdy międzynarodowe autokarami firmy Est nabywać można drogą internetową, bądź w licznych agencjach pośredniczących w sprzedaży, jak również w oddziałach tej firmy, która dodatkowo zajmuje się sprzedażą biletów autokarowych zarówno na własne przejazdy, jak i trasy innych, dużych przewoźników autokarowych. Wysoka jakość świadczonych usług jest doceniana przez pasażerów, których grono systematycznie powiększa się. Ogólnodostępne warunki przewozu liniami Est określają dodatkowo w szczególności prawa i obowiązki zarówno pasażerów, jak i przewoźnika. W tym też dokumencie przedstawione zostały stałe zniżki, przysługujące określonym grupom pasażerów.

Bilety autokarowe EST sa także sprzedawane pod nazwa EST LOREK
I tak, na największe zniżki liczyć mogą stali klienci, którzy przedstawią pięć lub dziesięć biletów wykorzystanych u tego przewoźnika, a także osoby, które w dniu wyjazdu obchodzą swoje urodziny. Trasy z Polski do Niemiec firmy Est poprowadzone są przez następujące, przykładowe miasta: Częstochowę, Katowice, Bytom, Wrocław, Lubin, Zieloną Górę, Gdańsk, Gdynię, Wałcz, Szczecin, Kołbaskowo, Elbląg, Koszalin, Słupsk, Kołobrzeg, Warszawę, Płock, Toruń, Bydgoszcz, a także Berlin, Hamburg, Bremen i Bremerhaven.

Bilety Autokarowe Agat

Copyright © 2013. BiletyAutokarowe.info.pl