^Powrót na górę


Linie Autokarowe

Kraje Docelowe

Autobusy do Amsterdamu

Bilety Autokarowe do Amsterdamu. Tanie przewozy autokarowe do Holandii.

Rezerwuj Bilety Autokarowe do Amsterdamu On Line! Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!
    
UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Holandia, Amsterdam to miejsce, które odwiedza wielu Polaków. Amsterdam jest szczególnie popularny wśród osób młodych, które chcą zwiedzić miasto o którym wiele już napisano w przewodnikach: tętniące życiem nocnym, z coffe shopami, czerwoną ulicą, muzeum piwa itd. Autokary do Amsterdamu dowożą także turystów i pracowników sezonowych do innych miast Holandii takich jak: Apeldoorn, Arnhem, Breda, Eindhoven, Enschede, Groningen, Haga, Hengelo, Rotterdam, Utrecht, Venlo.

Amsterdam to miasto europejskie, stolica, a zarazem największe miasto Holandii. Jest to miasto przepełnione zabytkami, stąd też wielu turystów, w tym również polskich, odwiedza to miasto właśnie turystycznie. Inni zaś zmierzają tam w celach służbowych, a ostatnio często także w celach zarobkowych. Odległość drogowa między Warszawą, a Amsterdamem wynosi około 1200 km, jednak czas podróży u różnych przewoźników jest inny. Pokonanie trasy na tym dystansie wymaga u jednego przewoźnika tylko 14 godzin, podczas gdy u innego podróż trwa aż pięć godzin więcej.

Dodatkowo krótsza trasa realizowana jest za niższą cenę. Bilety na przejazdy na trasach międzynarodowych nabyć można w wielu agencjach współpracujących z danym przewoźnikiem, bądź za pośrednictwem strony internetowej. Ceny biletów nie różnią się zbyt wiele w różnych firmach przewozowych, nie biorąc pod uwagę szczególnych, czasowych promocji. Ceny biletów dla określonych grup mogą zostać obniżone, a grupami tymi są dzieci do 12 roku życia, emeryci po 60 roku życia, czy chociażby młodzież ucząca się do 26 roku życia. Jednym z kierunków jazdy polskich linii autokarowych jest właśnie Amsterdam.

Miasto to z reguły nie jest przystankiem końcowym, ale tylko pośrednim w realizacji dalszych tras. Przewoźnikami, którzy oferują przejazdy osób z Polski do Amsterdamu są: Ecolines, Orbis/Interbus, Nord Gdynia, PKS Warmia, czy Globus. Cena biletu na wspomnianą wcześniej trasę z Warszawy do Amsterdamu wynosi około 260 zł w jedną stronę i około 400 zł w dwie strony. Oprócz zwykłego biletu, zakupić można bilet typu open, ważny przez 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia podróży.

Przykładowe połączenia poprowadzone przez Amsterdam odbywają się na trasach: Suwałki – Paryż, Biała Podlaska – Bruksela, Giżycko – Paryż, Olsztyn – Breda, czy Przemyśl – Rotterdam.

Copyright © 2013. BiletyAutokarowe.info.pl