^Powrót na górę


Linie Autokarowe

Kraje Docelowe

Międzynarodowy przewoźnik autokarowy Intercars to prężnie rozwijająca się firma przewozowa. Autobusy Intercars jeżdżą z Polski do Czech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Portugalii, Szwajcarii i Włoch. Przedstawiamy Pañstwu kilka istotnych zmian i informacji dotyczących podróżowania liniami Intercars:

- od stycznia 2015 Intercars wprowadził bezpośrednie połączenia do miast: Lucerna, Bellinzona, Mediolan, Lugano  - autokary do Szwajcarii. Genua, Nicea - autokary do Włoch, Le Cannet, Puget Sur Argent, Tuluza, Marsylia, Awinion - autokary do Francji. Do tej pory połączenia autokarowe do tych miast związane były z przesiadka w Zurychu (zobacz bilety autokarowe Zurich).

- od stycznia 2015 roku nastąpiła zmiana godziny odjazdu autobusu Intercars Praga Polska. Autobusy z Pragi odjeżdżają o 7.45

- od marca 2015 roku nastąpiła zmiana godziny wyjazdu z dwóch miast Lyonu (autobusy Polska Francja) oraz Bazylei (autobusy Polska Szwajcaria). Z Lyon do Polski autobus Intercars odjeżdża o 10.30, natomiast z Bazylei do Polski Intercars odjeżdża o 20.15.

- od 1 marca 2015 roku autobusy Intercars do Szwajcarii w Sankt Gallen zatrzymują się przy dworcu kolejowym "Lagerstrasse".

- od czerwca 2015 roku Intercars wprowadził nowe połączenia autokarowe do Włoch oraz do autobusy do Szwajcarii. Mamy teraz połączenia autokarowe do Turynu, bilety autokarowe do Aosty, bilety autokarowe do Courmayeur, a także bilety autobusowe do Chamonix w Szwajcarii.

03 Lis 2015 20:35

Informujemy, że firma Eurores Ryszard Domaradzki z Połomi koło Rzeszowa od 2014 roku nie reguluje terminowo [ ... ]

Czytaj więcej...
10 Sie 2015 20:03

Międzynarodowy przewoźnik autokarowy Intercars to prężnie rozwijająca się firma przewozowa. Autobusy [ ... ]

Czytaj więcej...
Other Articles
Copyright © 2013. BiletyAutokarowe.info.pl