^Powrót na górę


Linie Autokarowe

Kraje Docelowe

Tanie Linie Autokarowe Sindbad jeżdżą z Polski do 22 krajów. Przedstawiamy państwu skrót ważnych informacji i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do przewoźnika Sindbad.
- Bilet autokarowy Sindbad Open ważny jest 12 miesięcy.
- W cenie biletu pasażer linii Sindbad może zabrać bagaż do 30 kg wagi oraz bagaż podręczny do 5 kg. Wybierając autobus do Włoch, autobus do Czech, autobus do Austriiautokary do Słowenii oraz autokar do Grecji bagaż nie może przekraczać 25 kg.
- Linie autokarowe Sindbad nie przewożą żadnych paczek i przesyłek,
Bilet autokarowy Sindbad jest imienny i nie może być przekazywany innej osobie,
- Zmiany na biletach autokarowych Sindbad można dokonywać online do 24 h przed wyjazdem,
- Przewozy Autokarowe Sindbad nie umożliwiają pasażerom przewozu zwierząt. Zakaz ten dotyczy bezwzględnie w autokarach Polska Anglia, natomiast w innych przypadkach wyjątkowo Sindbad może udzielić pisemnej zgody pod warunkiem, ze zwierze nie wazy więcej jak 4 kg oraz ma paszport, mikrochip oraz aktualne szczepienia.
- Dzieci do lat 12 nie mogą podróżować bez opiekuna. Autobusy Sindbad zabierają dzieci powyżej 12 lat po podpisaniu u kierowcy lub pilota w autobusie odpowiedni druczek i zgodę.

Przypomnijmy, ze najpopularniejsze bilety autokarowe Sindbad to bilety do Niemiec, autokary do Anglii, autokary do Włoch. Sindbad ma takie ciekawe połączenia jak Gliwice - Rosenheim, Warszawa - Paryż, autokary Szczecin Madryt, autokary Olsztyn Northamptonautobusy Kraków Rzym, autokary Gdańsk Dortmund, autobusy ŁÓDŹ - TULUZA. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych on line na naszej stronie w najniższych cenach prosto od przewoźnika Sindbad.

03 Lis 2015 20:35

Informujemy, że firma Eurores Ryszard Domaradzki z Połomi koło Rzeszowa od 2014 roku nie reguluje terminowo [ ... ]

Czytaj więcej...
10 Sie 2015 20:03

Międzynarodowy przewoźnik autokarowy Intercars to prężnie rozwijająca się firma przewozowa. Autobusy [ ... ]

Czytaj więcej...
Other Articles
Copyright © 2013. BiletyAutokarowe.info.pl