^Powrót na górę


Linie Autokarowe

Kraje Docelowe

Jeden z najbardziej znanych przewoźników autokarowych w Polsce - przewozy Agat już od roku nie pobiera dodatkowej opłaty przy rezerwacji terminu powrotnego w bilecie kupowanym jako OPEN. Przed ta zmiana wybierając np bilet autokarowy Kraków - Berlin - Kraków typu open, podczas rezerwacji terminu powrotnego (który można ustalać na bilecie open do roku czasu) przewoźnik pobierał dodatkowa opłatę, około 5 euro. Obecnie te opøaty już nie są pobierane a  rezerwacja terminu powrotnego jest bezpłatna. Dla klientów przewoźnika Agat to bardzo pozytywna zmiana i udogodnienie, a także duży atut dla linii Agat wśród konkurencji.

Autobusy Agat cieszą się wśród podróżnych bardzo dużą popularnością, a bilety autokarowe coraz częściej klienci kupują dziś systemem online, nie wychodząc z domu, przez internet. Dzięki temu ze w rozkładzie autobusowym Agat jest wiele popularnych tras zwłaszcza autokary do Niemiecautokary do Anglii przejazdy autobusem Agat są znane wśród Polaków pracujących i żyjących na zachodzie Europy.

Inne popularne kraje do których Agat wysyła swoje autobusy to autokary Polska Holandia, zwłaszcza bilety autokarowe do Bredy, bilety autokarowe do Amsterdamu, bilety autokarowe do Rotterdamu, autokary Agat Polska Niemcy, a w tym bilety do Berlina, bilety autokarowe do Essen, bilety autokarowe do Dortmundubilety autokarowe do Frankfurtu i wiele innych miast.

Zapraszamy do zakupu biletów autokarowych Agat na naszej stronie, korzystając z prostych wyszukiwarek połączeń. Kupując u nas bilety on line nie płacą państwo żadnych dodatkowych opłat, a ceny biletów są identyczne jak te kupowane bezpośrednio u przewoźnika Agat.

03 Lis 2015 20:35

Informujemy, że firma Eurores Ryszard Domaradzki z Połomi koło Rzeszowa od 2014 roku nie reguluje terminowo [ ... ]

Czytaj więcej...
10 Sie 2015 20:03

Międzynarodowy przewoźnik autokarowy Intercars to prężnie rozwijająca się firma przewozowa. Autobusy [ ... ]

Czytaj więcej...
Other Articles
Copyright © 2013. BiletyAutokarowe.info.pl